Коли дитина протягом уроку дивиться у підручник, пише в зошиті, її очі втомлюються. Систематичне втомлення очей під час занять дитини на уроках може стати причиною погіршення зору.
Фізкультхвилинка має стати обов’язковим елементом кожного уроку в початковій школі.Необхідно також включати в комплекс вправи для відпочинку очей, дихальні вправи, вправи на координацію рухів.
Дана музична фізкультхвилинка зніме напругу з органів зору і слуху.
Підборка інформаціино-пізнавального матеріалу на допомогу вчителю для проведення уроків природознавства за темою «Материки». Мультимедійний супровід уроку в 3-х частинах.
Урок засвоєння нових знань за біоадекватною методикою познайомить з новою частиною мови прислівником, поглибить знання про загальне значення цієї частини мови, морфологічні ознаки та синтаксичну роль.
Комбінований урок за біоадекватною методикою. "Додавання чисел. Назва чисел при додаванні (доданок, сума). Складання виразів на додавання за числовим відрізком".
Цей захід допоможе розширити й поглибити знання учнів про значення матері в житті людини; допоможе виховати в них повагу та любов до матері, турботливе ставлення до неї.
На уроці, враховуючи вікові особливості першокласників, використовуються сучасні технології: ігрові, особистісно – орієнтовані, навчання у співробітництві. Поряд із фронтальними та індивідуальними формами роботи учні залучаються до колективної діяльності. Види робіт над текстом та мовними засобами націлені на розвиток психологічних процесів: пам'яті, уяви, мислення, ключових компетентностей. Презентація до уроку робить його цікавим, змістовним, допомагає розвивати творчі здібності та уяву дітей.
Цей урок допоможе вчителю урiзноманiтнити методи роботи, відійти від шаблонів, навчити учнів дiяти творчо i самостійно, враховуючи iндивiдуальнi особливості учнів, їхнi інтереси.
На уроці багато уваги приділено становленню і розвитку якостей дитини – читача, здатної до самостійної читацької діяльності та спрямовані на її мовленнєвий, літературний та інтелектуальний розвиток. Різноманітні види робіт сприяють розвитку пам'яті, уваги, мислення і впливають на формування ключових компетентностей. Дібраний додатковий матеріал допомагає розвитку пізнавальних інтересів, мотивує до вивчення матеріалу. Для досягнення поставленої мети використовується презентація.
Метою даного уроку є ознайомлення учнів з витинанками як видом мистецтва; закріпити вміння різати папір ножицями по прямих і кривих лініях; вчити дітей передавати характерні особливості зображуваних об'єктів; розвивати вміння працювати з ножицями, спостережливість, уяву, фантазію; виховувати акуратність, естетичний смак.
Поєднання навчальної роботи з розумовим вихованням формує в учнів науковий світогляд, розвиток пізнавальних і творчих здібностей. Використано активні форми роботи, які стимулюють пізнавальну активність і самостійність учнів. Вправи відповідають віковим особливостям другокласників.